100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Çift Taraflı Köpük Bant 30mmX10mt
Çift Taraflı Köpük Bant 30mmX10mt
₺14,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Çift Taraflı Köpük Bant 30mmX10mt

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Duvar üzerinde delik açmadan eşyaları asmayı sağlayan çift taraflı bantlar, farklı alanlarda kullanılır. Otomobil parçalarını yapıştırmak ve eşyaları sabitlemek için bu çift taraflı köpük bantları kullanabilirsiniz. 300mmX10mt uzunluğu ile ideal bir kullanım sunan ürünler uygun fiyatlarla satışa sunulur.  

Stokta
₺14,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Çift Taraflı Köpük Bant 30mmX10mt

Çift taraflı bantlar günlük ve profesyonel hayatta sıkça tercih edilir. Metal, plastik ve ahşap gibi farklı malzemeleri birbirine yapıştırmak için bu ürünleri kullanabilirsiniz. Ayrıca, duvara tablo, ayna ve pano asmak içinde çift taraflı bantlar pratik bir kullanım sağlar. Çivi deliği açmadan istediğiniz her eşyayı ürünleri kullanarak asabilirsiniz. Özellikle duvarda işlem yapmak istemediğiniz durumlarda kurtarıcı olan ürünü otomobil içinde kullanabilirsiniz. Çıtalık, HGS ve OGS gibi araçları yapıştırmak içi bantları kullanabilirsiniz. Bantların genişlikleri kullanım alanlarına göre değişiklik gösterir. Yapıştırılacak ürün dışından taşmayacak biçimde farklı genişlikteki çeşitlerle yapıştırma işlemini yapabilirsiniz. Belirli bir ağırlığa kadar taşıma sağlayan ürünler güçlü yapışkanı sayesinde sıkıca duvara tutunur.

Çift Taraflı Köpük Bant 30mmX10mt Çeşitleri 

Yüzeyinde yapışkan özelliği bulunan bantlar, plastikten metale kadar farklı yüzeylerin yapıştırılması için kullanılır. Farklı uzunluklara sahip ürünler güçlü yapışkanları sayesinde malzemelerin etkili bir şekilde yapışmasını sağlar. Özellikle duvarda delik açmadan tablo ve pano asmak isteyenler için ideal bir araç olan bantlar, farklı genişliklerde üretilir. İnce ve kalın yapılı bantlarla ihtiyacınız olan her yüzeyde yapıştırma yapabilirsiniz. Çift taraflı köpük bant 30mmX10mt çeşidi ideal genişlik ve boy özelliği ile farklı işlemler için kullanım kolaylığı sağlar. 

-Plastik, ahşap ve metal yüzeylerde kullanılabilir.  
-Bantın iki tarafında kuvvetli yapıştırıcı bulunur.  
-Ürün ölçüleri 30 mm X 10 mt olarak belirtilir.  
-Ev, okul ve ofis gibi alanlarda kullanımın yanı sıra otomobil parçalarında da kullanılır.  
-Yüzey üzerinde iz bırakmaya ürünleri istediğiniz zaman sökebilirsiniz.  
-Duvar üzerinde işlem yapmadan çift taraflı bantlarla istediğiniz eşyayı asabilirsiniz.  
-Tadilat izlerini kapatmak ve dekorasyon amaçlı olarak bantları kullanabilirsiniz. 

 

Çift Taraflı Köpük Bant 30mmX10mt Fiyatları 

Çift taraflı bantlar, kullanışlı özellikleri ile her alanda kullanılır. Duvara tablo ve pano asmak istediğinizde çivi kullanımı gerekir. Yüzeyde delik açmadan işlem yapmayı sağlayan çift taraflı bantları kullanarak istediğiniz eşyayı asabilirsiniz. Küçük eşyaları sabitlemek içinde bu ürünleri kullanabilirsiniz. Otomobil parçalarını çift taraflı bant kullanarak yapıştırabilirsiniz. Ahşap, metal ve plastik yüzeylerde iz bırakmadan işlem yapmayı sağlayan ürünler her bütçeye hitap eder. Bantların fiyatları geniş bir skala sunar. Ürün genişliği, uzunluğu ve marka fiyatlandırmayı etkileyen durumlar arasında yer alır. Güçlü yapıştırıcı özelliği ile konforlu bir kullanım deneyimi sunan ürünler uygun fiyatları ile bütçeleri sarsmaz. Dayanıklı ve kuvvetli yapıştırıcıların kullanıldığı ürünleri sökmek istediğinizde yüzey üzerinde leke kalmaz. İdeal bir kullanım deneyimi sunan bantları istediğiniz uzunlukta satın alabilirsiniz. 

 

Çift Taraflı Köpük Bant 30mmX10mt Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli? 

Metalden plastiğe kadar her yüzeye yapışabilen çift taraflı bantlar, günlük hayatta sıkça kullanılır. Duvara eşya asmak, farklı malzemelerden yapılmış malzemeleri yapıştırmak ve küçük eşyaları sabitlemek için kullanılan ürünler, çeşitli ölçülerde üretilir. Bant satın almadan önce ürün özelliklerini inceleyerek ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz. Bazı bantlar metal yüzeye uyumlu iken bazıları yalnızca plastik yüzeylerde kullanılabilir. Ürün seçimi yaparken kullanılacak yüzeyleri belirleyerek ihtiyacınıza göre alışveriş yapabilirsiniz. Bantların uzunlukları ve genişlikleri farklılık gösterir. Genişlik ve uzunluk ölçülerine göre ihtiyacınıza uygun çeşitleri belirleyebilirsiniz. Çift taraflı köpük bantlar her alanda yapışabilir. Otomobil parçaları, eşya yapıştırmak ve tablo asmak için köpük ürünleri kullanabilirsiniz. İhtiyacınıza göre ürünleri keserek kullanabilirsiniz. İşlem yapılacak yüzeyin kuru ve temiz olması ürünlerden maksimum fayda almayı sağlar. İşlem yapacağınız alan ölçülerine ve bütçenize göre çift taraflı bant seçimi yapabilirsiniz.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Hry
SPT-BANT007