200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Çift Taraflı Köpük Bant 40mmX10mt
Çift Taraflı Köpük Bant 40mmX10mt
₺17,90 ₺15,57
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Çift Taraflı Köpük Bant 40mmX10mt

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Çift taraflı köpük bantlar, 40mmX10mt ebatları ile çok sayıda yapıştırma işlemini bitirmeye imkan veren gereçlerdir. Hava koşullarına, sıvıya ve ısı değişimlerine dirençli yapıdadırlar. Birbirinden farklı materyallerden yapılan malzemeleri yapıştırabilme ve bu formu uzun süre koruma özelliğine sahiptirler. Uygulandıkları yüzeyde bıraktıkları izlerin kolaylıkla temizlenebilmesi de çift taraflı bantların en önemli artılarındandır.

Stokta yok
  • -13%
₺17,90
₺15,57 13% kazanın
Vergi dahil

Çift Taraflı Köpük Bant 40mmX10mt

Üretimde, tadilatta ya da ev yaşantısında bazen 2 nesneyi birbirine vida, çivi, perçin gibi yardımcı aparatlar olmaksızın bağlama, yapıştırma ihtiyacı duyulabilir. Örneğin küçük bir resim ya da çerçeve duvara asmak istenildiğine duvarı zedelememek adına güçlü bir yapıştırıcıya ihtiyaç olabilir. Bu gibi durumlarda çift taraflı bantların yardımına başvurulur. Farklı materyallerden üretilen çift taraflı bantlar, sıvıya, ısıya, soğuğa dayanıklı malzemelerden üretilirler. Birleştirdikleri 2 materyalin ayrılmaması için yeterli yapışkan özelliğe sahip olarak imal edilirler. çift taraflı köpük bant 40mmx10 mt ürünü, 4 cm. genişliğinde ve 10 mt. uzunluğunda bir üründür. Kullanıcılar, ihtiyaç duydukları ölçüde kullandıktan sonra kalan miktarı yine rulo olarak muhafaza edebilirler.

Çift Taraflı Köpük Bant 40mmX10mt Özellikleri

Çift taraflı köpük bant 40mmX10mt, mobilya ve otomobil sektöründe yoğun olarak kullanılan bir yardımcı malzemedir. Ev ya da ofis yaşamında da duvarlara zarar vermeden resim, pano gibi malzemeleri asmakta kullanılabilir. 

-Sızdırmazlık özelliğine sahiptirler.

-Birçok farklı materyalden yapılan malzemeleri yapıştırabilme özelliği vardır.

-Hava koşullarına yüksek direnç gösteren bir üründür. Bu sayede uzun süreli bir kullanım imkanı sağlar.

-Bandın kullanımı esnasında rulodan ayrılan kesimin hava ile teması başladığında içerdiği kimyasalların uçmaması adına seri bir şekilde işlemin sonlandırılması gerekir.

-Otomobil ve mobilya sektöründe metal-plastik, ahşap-kumaş gibi farklı özelliklerdeki materyallerin son derece sağlıklı bir şekilde yapıştırılmasında yardımcı olur.

-Sıvı temasına, ısı değişimine ve darbelere karşı dayanıklıdır.

-Kırılan, çatlayan yüzeylerin birleştirilmesi, sabit tutulmasında son derece faydalıdır.

-Çift taraflı köpük bant ile duvara yapıştırılan bir malzeme söküldüğünde duvarda iz olabilir. Bu izin silinebilmesi için; tiner-aseton gibi bir kimyasal, saç kurutma makinesi, ütü, sıcak su gibi yöntemlerden biri ile kolaylıkla sonuç alınabilir.

Çift Taraflı Köpük Bant 40mmX10mt Fiyatları

Çift taraflı bantlar farklı malzemelerden üretilebilirler. Her bir bant çeşidi muadillerine kıyasla farklı fiyatta olabilir. Çift taraflı köpük bant 40 mm. eni ve 10 mt. boyu ile çok sayıda yapıştırma işlemine imkan sağlayan, pratik kullanımlı bir üründür. Bu ebatları fiyatına da etki edebilir. Bandın farklı hava koşullarına dayanıklı olması fiyatının muadillerinden önde olmasına etki edebilir. Metal-plastik, ahşap-kumaş gibi farklı materyalleri birbirine yapıştırabilme özelliği, bandın kullanım alanının epey geniş olmasına imkan verir. Bu fonksiyonellik fiyatlarını da yukarı çekebilir. Otomotiv, mobilya gibi birçok farklı sektörde etkin kullanılabilmesi de fiyatlarına etki eden unsurlar arasında yer alır. Yüzeylerde bıraktığı izlerin kolay silinebilmesi de bandın fiyatını muadillerinden öne çıkarabilir. Bandın üretiminde kullanılan her bir malzemenin maliyetinde oluşan artışlar, ürünün kullanıcı fiyatlarına da artış olarak yansıyabilir.

Çift Taraflı Köpük Bant 40mmX10mt Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Ofisiniz ya da evinizde duvarlara bir şeyler asmak, ancak bunu yaparken de duvarlara çivi, vida gibi aparatlar ile zarar vermemek isteyebilirsiniz. Bu durumda çift taraflı bantların yardımına ihtiyaç duyabilirsiniz. Yapıştıracağınız nesnelerin ebatlarına bağlı olarak farklı ölçülerde kesebileceğiniz bir çift taraflı bant tercih edebilirsiniz. 40mmx10mt ebatlarındaki çift taraflı köpük bant birçok yapıştırma işlemini yapmanıza imkan veren ölçüsü ile ekonomik bir kullanım sağlayabilir. Farklı hava koşullarına dirençli yapısı ile siz istediğiniz sürece yapıştırdığınız nesneler dilediğiniz yüzeyde kalmaya devam eder. Nesneyi yapıştırdığınız yüzeyden sökmek istediğinizde, bandın oluşturduğu izleri son derece pratik yöntemler ile temizleme imkanınız vardır. Bu sayede dilediğiniz anda sökme ve yüzeyi hasar vermeden eski haline getirebilme şansına sahip olabilirsiniz.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Hry
SPT-BANT008