200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Çift Taraflı Köpük Bant 50mmX10mt
Çift Taraflı Köpük Bant 50mmX10mt
₺19,90 ₺17,31
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Çift Taraflı Köpük Bant 50mmX10mt

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Çift taraflı köpük bant 50mmx10 mt. ölçüleri ile, her türlü materyal ikililerini yapıştırmak için kullanılan, çok fazla sayıda işleme imkan veren bir aparattır. Isı değişimlerine karşı dayanıklılığı sayesinde yapıştırılan kağıt-duvar, ahşap-metal, plastik-cam gibi yapıştırılan ikili malzemeler istenen süre boyunca formunu koruyabilir. Olası sökme işlemleri sonrası yüzeylerde bıraktığı izler kolayca temizlenebilir.

Stokta yok
  • -13%
₺19,90
₺17,31 13% kazanın
Vergi dahil

Çift Taraflı Köpük Bant 50mmX10mt

Ofis ya da ev yaşamında bazen kısıtlamalar ya da tercihler nedeni ile duvarlara çivi ile birşeyler asamamak durumunda kalınabilir. Bu gibi durumlarda duvarlarda iz bırakmayacak bir yöntem ile istenen resmi, çerçeveyi ya da görsel eşyayı sabitlemek için güçlü yapıştırıcılara ihtiyaç duyulabilir. Çift taraflı köpük bantlarda bu noktada devreye giren güçlü, pratik yardımcılardır. İstenen süre boyunca asılmak istenen materyali ilk anki gibi sağlam bir şekilde yüzeye yapışmış şekilde tutmaya yardımcı olurlar. 50 mm. eninde 10 mt. boyunda bir rulo halinde sunulan çift taraflı köpük bantlar bu gibi birçok işlemi yapmaya yeten ebat büyüklüğü ve pratikliği sunarlar. 

Çift Taraflı Köpük Bant 50mmX10mt Özellikleri

Çift taraflı köpük bant 50mmX10mt ölçüleri ile birçok yapıştırma işlemine imkan veren bir gereçtir. Hem ev ve ofis yaşamında hem de birçok üretim, tamir bakım prosedüründe önemli yardımcı ekipmanlardan biri olarak sıklıkla kullanılır. Belli başlı teknik özellikleri vardır.

-Bant, ısı değişimlerine karşı oldukça dayanıklıdır ve bu sayede uzun soluklu bir performansa imkan verir.

-Farklı teknik özelliklerdeki materyal gruplarını yapıştırma özelliği vardır. Plastik ile kumaş, ahşap ile metal gibi farklı ikililerin son derece sağlam bir şekilde birleştirilmesine imkan sağlar. Bu teknik özellik köpük bandın birçok farklı sektörde son derece pratik çözümler üretmesine imkan sağlar.

-50 mm genişlik ile daha dar bantlara kıyasla yüzeylere tutunma kapasitesi yüksektir.

-Sıvıya, neme karşı oldukça dayanıklıdır.

-Uygulama esnasında, açılan iç yüzeyin bekletilmeden yüzeye temasının sağlanması, hava ile temasının kısa tutulması, yapışkan özelliğinin azalmaması için önemlidir.

-Yapıştırılan malzemenin sökülme ihtiyacı olduğunda, yüzeyde bant izi kalmaması için ütü, saç kurutma makinesi, sıcak su gibi yüksek sıcaklık sağlayacak bir yöntem ya da solvent türevi çözücü bir kimyasal yeterli olabilir.

Çift Taraflı Köpük Bant 50mmX10mt Fiyatları

Çift taraflı bantlar farklı materyallerden üretilebilirler. Her bir bant çeşidi farklı teknik özelliklerde olduğundan fiyatları da farklı olabilir. Köpük, 50mmx10mt ebadındaki çift taraflı bantlar da hem diğer bant çeşitlerinden hem de daha küçük ebatlı köpük bantlardan daha yüksek fiyatla kullanıcılara sunulabilirler. 5 cm. genişlik ve 10 mt. uzunluk ile çok sayıda işleme imkan veren ölçüleri bandın fiyatlarını muadillerinin önüne çıkarabilir. Bandın ısı değişimlerinden etkilenmeyerek çok uzun süreli bir performans sunması da fiyatına etki edebilir. Ürünün içeriğinde bulunan her bir malzemenin maliyetlerindeki değişimler nihai kullanıcı fiyatına da artış olarak yansıyabilir. Sökme sonrası kolay temizlenebilir bir ürün olması da fiyatlara etki eden başka bir unsurdur. Ürünün bulunduğu pazardaki genel dalgalanmalar da fiyatlara yükseliş yönünde baskı yaratabilir.

Çift Taraflı Köpük Bant 50mmX10mt Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Duvarlarınıza zarar vermeden bir şeyler asma ihtiyacı duyuyor iseniz, ya da teknik anlamda birçok farklı malzemenizi kendiniz tamir eden ve tertipli çalışan biri iseniz, elinizin altında her zaman bir çift taraflı bant rulosu bulundurmanızda yarar vardır. Farklı ölçeklerde yapıştırma ihtiyaçlarınıza cevap vermesi adına 50mmx10mt ebatlı bir köpük bant irili ufaklı birçok işlemi sağlıklı bir şekilde sonuçlandırmanıza yardımcı olabilir. Bandın ısı değişimlerinden etkilenmeyen yapısı, yapıştırdığınız malzemelerin siz istemediğiniz sürece sökülmeden durmasını sağlayabilir. Mobilya, elektronik cihazlar, makine elektrik bağlantı aksamları gibi alanlardaki tamirat işlemlerinizde de farklı materyalleri çok rahat yapıştırma özelliğinin artılarını deneyimleyebilirsiniz. Plastik ile metali, kağıt ile kumaşı, ahşap ile camı gayet sağlıklı bir şekilde yapıştırmanıza imkan verebilir. Olası sökme işlemleri sonrasında yüzeyde bıraktığı izleri de çok pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Hry
SPT-BANT009