100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Dikkat Kırılır Fragile Ambalaj Koli Paket Bant 100mt. x 6 Adet
Dikkat Kırılır Fragile Ambalaj Koli Paket Bant 100mt. x 6 Adet
₺49,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Dikkat Kırılır Fragile Ambalaj Koli Paket Bant 100mt. x 6 Adet

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Uyarı özelliği taşıyan paketleme araçlarından biri olan koli bantları, hassas içerikli ürünlerin paketlenmesinde ve taşınmasında önemli bir kolaylık sağlar. Ekonomik olan bu ürünler aynı zamanda pratik ve kolay kullanımlı sarf malzemeleridir. Daha güvenli bir taşıma için dikkat kırılır fragile baskılı bantlar kullanmak, güvenli bir paketlemeye olanak sağlar.

Stokta yok
₺49,90
Vergi dahil

Dikkat Kırılır Fragile Ambalaj Koli Paket Bant 100mt. x 6 Adet

Cam, porselen, şişe, ayna veya dekoratif ürünler, hassas taşıma ve dikkatli paketleme gerektiren ürünlerdir. Bu ürünlerin nakliyesi sırasında zarar görmemeleri için paketlemede çeşitli uyarılar bulunması önemlidir. Dikkat kırılabilir yazılı paket bantları bu ürünlerin paketlenmesinde oldukça fayda sağlayan gereçlerdendir. Hassas ürünlerin taşınması, nakledilmesi veya uzak mesafelere gönderilmesi sırasında zarar görmemeleri için paketlemede uyarı yazıları kullanmak yararlı olur. Bu uyarıları paket bantlama ile yapmak, zamandan tasarruf sağlayacağı gibi daha ekonomik te olabilir. Farklı genişlik ve uzunluğa sahip bu ürünler, sağlam ve dayanıklı malzemelerden üretilir. Bu bantlar, hassas niteliğe sahip ürünlerin ambalajlarının zarar görmeden taşınmasına olanak sağlar ve aynı zamanda ürünler sağlam bir şekilde paketlenmiş olur. 

Dikkat Kırılır Fragile Ambalaj Koli Paket Bant 100mt. x 6 Adet Çeşitleri

Bantlar, çok farklı özelliklere sahip ürünlerdir. Su sızdırmaya engel olan bantlardan halı kaydırmaz özellikli olanlara, elektrik bantlarından çift taraflı yapışkan özelliği olanlara kadar pek çok çeşit bant bulmak mümkündür. Bu ürünlerden biri de paket ve koli bantlarıdır. Dikkat kırılır fragile ambalaj koli paket bant 100mt. x 6 Adet seçenekli ürün, ambalajlama esnasında pek çok kolaylık sunar.

 

  • Çeşitli kalınlıklara sahip olabilen bu bantlar, sağlam bir paketleme olanağı yaratır.

  • Üzerinde yazılı olan “Dikkat Kırılabilir” ibaresi sayesinde paketlenen ürünlerin zarar görmesi önlenebilir.

  • Sağlam ve kaliteli bir yapışma özelliği suna bu ürünler, hassas ürünlerin dikkatli bir şekilde taşınmasını sağlar.

  • Silinmez özellikli baskı kalitesi ile taşıma esnasında uyarıların kaybolmaması sağlanmıştır.

  • Farklı genişlik ve uzunluğa sahip alternatifleri de mevcut olan bu bantlar, çoklu adet seçeneği ile uzun süreli kullanım olanağı sağlar.

 

Paket bantları, güvenli nakliye için önemli ürünlerden biridir. Bu nedenle sağlam bir yapıya sahip olmaları ve iyi bir yapışkanlık özelliği göstermeleri gerekir. 

Dikkat Kırılır Fragile Ambalaj Koli Paket Bant 100mt. x 6 Adet Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Nakliye ve paketleme için kullanılacak olan bantların sağlam olmaları gerekir. Özellikle hassas ürünlerin taşınması için paketlenmeleri gerektiğinde özel bantlara ihtiyaç duyulabilir. Pek çok sektörde koli ve paket bantlarına ihtiyaç duyulur. Bu ürünleri satın alırken kullanılacağı alanların iyi belirlenmesi gerekir. Kırılabilir ürünleri paketlemek için üzerinde uyarı yazıları bulunan bantlar seçmek güvenli bir taşıma olanağı yaratır. Büyük boyutlu ve ağır ürünlerin paketlenmesi için geniş ebatlı bantlar tercih edilmelidir. Küçük ve hafif ürünler paketlenirken daha ince bantlar tercih edilebilir. Dikkat kırılır fragile baskısı bulunan koli bantları, ürünlerin taşınması esnasında uyarı işaretlemesi yapmaya olanak sağlar. Bu nedenle baskı kalitesinin iyi olduğu bantlar tercih edilmelidir. Çok fazla paketleme yapılacak ise çoklu paketlerde sunulan ürünleri tercih etmek daha ekonomik olacaktır. Az miktarda paketleme için tekli satılan bantlar tercih edilebilir. Solvent, akrilik ve hotmelt içerikli bantlar, farklı özelliklere sahiptir ve farklı alanlarda kullanılır. Bu ürünler belirli raf ömrüne sahip oldukları için satın alınırken üretim tarihlerine dikkat etmek gerekir. 

Dikkat Kırılır Fragile Ambalaj Koli Paket Bant 100mt. x 6 Adet Fiyatları

Koli bantlarının fiyatını etkileyen pek çok faktör mevcuttur. Baskılı bantların fiyatı ile sade üretilen ürünlerinki farklılık gösterebilir. Uyarı özelliği taşıyan bantlar paketlenen ürünün zarar görmesine de engel olur. Bu ürünler özel olarak tasarlanmış ve belirli koşullar için kullanılan ürünlerdir.  Paketleme bantları, yapışkan özelliğini sağlayan maddelere göre farklı niteliklere sahiptir. Bu ürünler farklı alanlarda kullanıma uygun ürünlerdir. Solvent içerikli bir bant ile akrilik yapışkan özelliğine sahip bant fiyatı arasında farklılık olabilir. Paket bantlarının fiyatını etkileyen diğer bir unsur ise genişlik ve uzunluktur. Tek olarak satılan koli bandı, çoklu paketler ise satılan ürünlere göre farklı fiyatlandırılır. 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Sepetfy
SPT-KIRBANT02

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Dikkat Kırılır Fragile...

Dikkat Kırılır Fragile Ambalaj Koli Paket Bant 45mm. x...

Fiyat ₺9,90