200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Dikkat Kırılır Fragile Ambalaj Koli Paket Bant 45mm. x 100mt.
Dikkat Kırılır Fragile Ambalaj Koli Paket Bant 45mm. x 100mt.
₺9,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Dikkat Kırılır Fragile Ambalaj Koli Paket Bant 45mm. x 100mt.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Farklı boyut ve genişliklere sahip dikkat kırılır resimli ve yazılı kırılmaz bant modelleri, günlük hayatı oldukça kolaylaştırır. Bu bantlar sayesinde aynı anda tek bir ürün ile koliler rahatlıkla bantlanır ve hassas ürün bulunan koliler uyarı işaretleri sayesinde dikkatli bir şekilde taşınır. Günlük kullanım ve profesyonel kullanıma özel boyutları bulunur. 

Stokta yok
₺9,90
Vergi dahil

Dikkat Kırılır Fragile Ambalaj Koli Paket Bant 45mm. x 100mt.

Bazı dekoratif ürünler veya porselen, cam, ayna gibi hassas ve kolay kırılabilir özelliktedir. Bir yerden bir yere taşınırken bu tarz ürünleri oldukça dikkatli bir şekilde paketlemek gerekir. Paketleme esnasında paketlerin üzerine kendinden dikkat kırılabilir yazılı uyarılara sahip bantları kullanmak oldukça fayda sağlar. Bu gibi uyarıları paket bant ile yapmak her zaman daha dikkat çekici ve daha tasarruflu olabilir. Farklı boyutlara ve uzunluklara sahip olan bu çeşitli ürünler, oldukça dayanıklı ve sağlam malzemelerden hazırlanır. Dikkat kırılır resimli ve yazılı ambalaj koli paket bantlarını kullanmak taşınacak ürünün, taşıyacak kişi tarafından kolaylıkla fark edilmesini sağlar. 

Dikkat Kırılır Fragile Ambalaj Koli Paket Bant 45mm. x 100mt. Çeşitleri

Bantlar, kullanım alanına göre oldukça farklı yapılarda, boyutlarda ve uzunluklarda üretilir. Kullanım esnasında en iyi verimi almak amacıyla üretilen dikkat kırılır fragile ambalaj koli paket bant 45mm. x 100mt. çeşitleri, profesyonel ve günlük hayatı oldukça kolaylaştırır. 

-Farklı kalınlık ve genişliklere sahip olan bu bantlar, paketlerin güvenli bir şekilde kapatılmasını sağlar. 
-Dikkat kırılır resimli ve yazılı bu bantlar, paketlerin sağlıklı bir şekilde taşınmasına yardımcı olur. 
-Silinmez baskı ve yazı kalitesi sayesinde taşınma sırasında oluşabilecek herhangi bir durumda deforme olmaz. 
-Kırılabilir yazılı olan bantları tercih etmek taşınacak kolilerin içerisinde kırılır bir eşya olduğu belirtmeye olanak sağlar. 
-Bu bantlar, taşınacak olan kolilerin içinde bulunan ürünlerin, kırılmaz özellikte olmamalarına rağmen kolilerin kapatılmasına da fayda sağlar. 
-Kaliteli ve sağlam yapışma özelliğine sahip olan bu bantlar, kırılabilir ürünlerin dikkatli bir şekilde taşınabilmesini sağlar. 
-Solvent ya da akrilik yapışkan özelliğine sahip bant modelleri de bulunur.

Dikkat Kırılır Fragile Ambalaj Koli Paket Bant 45mm. x 100mt. Fiyatları

Koli bantlarının fiyatlarını etkileyen birçok faktör bulunur. Dikkat kırılır resimli ve yazılı bant çeşitleri, boyutlarına ve kalınlığına göre oldukça farklı fiyatlara sahiptir. Bu bantlar özel olarak tasarlanmış ve belli bir amaç için kullanılan ürünler arasında bulunur. Standart bant çeşitlerine görece daha yüksek segmentteki fiyatlara sagip olabilir. Akrilik yapışkan özelliğe sahip bir bant ile, solvent içerikli bir bant arasında fiyat farkları olabilir. Solvent içerikli bir bant çeşidi daha uygun fiyatlarda olabilir. Dikkat kırılır yazılı bantların satış fiyatını etkileyen unsurlardan biri de, üzerinde bulunan uyarı işaretlerinin boyutlarıdır. Kullanım miktarına bağlı olarak çoklu pakette satın alınan bantların, fiyatları tekli satılan bantlara göre daha ekonomik olabilir. Çoklu pakette satılan ürünleri tercih etmek, bütçeye oldukça katkı sağlar ve daha uzun bir kullanım ömrü sunar. 

Dikkat Kırılır Fragile Ambalaj Koli Paket Bant 45mm. x 100mt. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Koli paket bantı tercih etmeden önce dikkat edilmesi gereken birçok faktör bulunur. Hassas özelliğe sahip ürünleri taşırken, paketleme için kullanılacak bantların sağlam olması oldukça önemlidir. Özellikle kırılabilir ürünleri paketleme esnasında özel bant çeşitlerine ihtiyaç duyabilir. Kırılır resimli ve yazılı, kendinden uyarılı bantlara sahip olmak verimliliğini olumlu yönde etkiler. Dikkat kırılır uyarısına sahip bir bant satın alırken, dikkat edilmesi gereken bir diğer faktör ise tercih edilen bandın son kullanma tarihidir. Birçok farklı boyuta ve uzunluğa sahip bu bantlar, kullanım fazlalığına uygun ölçülerde ve uzunlukta tercih edilmelidir. Büyük, geniş ve ağır ürünlerin daha rahat paketlenebilmesi için daha kalın ve geniş bir bant tercihi yapılması gerekir. Küçük ve tek bir ürün paketlenecek ise, tek bir bant yeterli olabilir. 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Sepetfy
SPT-KIRBANT01

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Dikkat Kırılır Fragile...

Dikkat Kırılır Fragile Ambalaj Koli Paket Bant 100mt. x 6...

Fiyat ₺49,90