200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Pass Glitolin Duvar Kağıdı Tutkalı 500 Gram
Pass Glitolin Duvar Kağıdı Tutkalı 500 Gram
₺8,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Pass Glitolin Duvar Kağıdı Tutkalı 500 Gram

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Pass Glitolin duvar kağıdı tutkalı son derece sıkı bir yapıştırıcı olmak ile beraber üst düzey performansla son derece başarılı sonuçların ortaya çıkmasını olanak tanıyan bir ürün konumunda yer alır. Farklı gramaj ölçüleri ile kişilere kullanım için çeşitlilik sunan bu marka etkili malzeme ve kimyasallar ile beraber yapılıp son derece işlevsellik sunarak kullanıcıların bu üründen memnun kalmalarını sağlar.

Stokta yok
₺8,90
Vergi dahil

Pass Glitolin Duvar Kağıdı Tutkalı

Ev içerisinde, iş yerlerinde veyahut kafe gibi mekanlarda duvar süslemeleri, oluşturulan ambiyans son derece önem taşır. Gelen ziyaretçilerin memnun kalması, ev içerisinde kullanıldığında ise evde farklı bir ortam ve tarz oluşturmak adına duvar kağıtları fazlasıyla önem taşır. Bu duvar kağıtlarının sıkıntısız bir şekilde yapıştırılması için ise Pass Glitolin duvar kağıdı tutkalı son derece fayda sağlayan bir üründür. Toz bir tutkal olan bu ürün yapıştırma gibi işlemlerin en kolay şekilde gerçekleşmesi için fazlasıyla elverişlilik sağlar. Kokusuz ve temiz bir yapıştırma imkanı sunan bu tutkal çeşidi güçlü yapıştırma etkisi ile yapıştırılan duvar kağıdının kolay kolay sökülmesinin önüne geçerek kaliteli bir kaplamanın kaliteli bir yapıştırma sürecini de beraberinde getirir. 

Pass Glitolin Duvar Kağıdı Tutkalı Özellikleri

Duvar kağıdı gibi yapıştırılması gereken ürünler için son derece iyi sonuçlar veren bu tutkal modeli kullanıcıların üst düzey verim almalarını sağlar. 

  • Her türlü duvar kağıdının herhangi bir bölgeye yapıştırılması için özel olarak hazırlanmış olan bu tutkal hazırlandıktan itibaren etkili sonuçlar verir.

  • Güçlü bir yapıştırıcılık işlemi gerçekleştirmeye yarayan bu tutkal toz halinde olup gerekli talimatlarca basit bir şekilde hazırlanabilir ve kolayca kullanım imkanı sunar. 

  • Macun yapımında da kullanım imkanı veren bu tutkal son derece özel bir yapıştırıcı sınıfı ürünüdür.

  • Farklı gramajlarda olması ile beraber ihtiyaca göre kullanım imkanı verir.

  • Yapıştırma işleminin ardından herhangi bir sorun kopukluk veyahut tutmamazlık gibi olası krizlerin oluşmasına sebebiyet vermeyen tutkal güçlü yapıştırıcı etkisi ile üst düzey performans sunar.

Boya, duvar kağıdı ve macun yapımı gibi alanlarda son derece etkili olan bu özel toz tutkal kullanıcıların duvar kağıdı gibi çeşitli süsleme işlemlerinin sıkı tutturulması için tercih edilebilecek ideal ürünlerin arasında yer alır. Yüksek verim ve performansı da beraberinde getirerek kullanıcıların memnun kaldığı bir yapıştırıcı olan bu tutkal, kişilere boyut olarak da ekonomiklik sunar.

Pass Glitolin Duvar Kağıdı Tutkalı Fiyatları

Son derece kullanışlılık ve sağlamlık içeren bu tutkal duvar kağıdı gibi hatayı kabul etmeyen yapıştırma işlemlerinde yüksek yapıştırma gücü ile birlikte sağlıklı bir iş akdinin gerçekleşmesini sağlar. Güzel ortamların oluşması için gerekli olan duvar kağıtlarının yanı sıra boya ve macun gibi işlemlerde de kullanılan bu tutkalın fiyatları baz alındığında birtakım unsurlarca değişime uğradığı görülür. Bunların başında ise gramaj ölçüsü gelir. Boyutla endeksli bir şekilde fiyatlar değişime gösterir. Ayrıca internet üzerinden alışveriş yapıldığında ise siteden siteye de fiyatlar değişime uğrayabilmektedir. Bu nedenle iyi bir fiyat analizi yapmak bütçeyi de korumak adına önemli bir adımdır. Ekonomik açıdan her bütçeye uygun olan bu tutkal bütçeleri çok zorlamadan da sahip olunarak üst düzey veriminden kullanıcıların yararlanmasını kolaylaştırır.

Pass Glitolin Duvar Kağıdı Tutkalı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Güzel dekorasyonlu mekanlar kişileri fazlasıyla memnun eder. Bunun için duvar kağıtlarına ihtiyaç duyulur. Bu duvar kağıtlarının ise doğru ve simetrik bir şekilde yapışması adına sıkı yapıştırıcılara ihtiyaç duyulur. Duvar kağıdı tutkalı alırken de dikkat edilmesi gereken hususlar bulunur. Bunların başında ise tutkalın kullanılacağı alan ve buna göre de gramaj hesabı yapılarak bir tercih yapılması son derece önem taşır. Ayrıca genel kullanımlarda ise 500 gramlık bir tutkalın tercih edilmesi ekonomik açıdan da son derece avantajlar sunar. Fiyatlara da bakmak fazlasıyla önem arz eder. Son derece etkili olan bu ürünün toz tutkal olmasına da dikkat etmekte fayda var. Bu hususlara dikkat edildiğinde üründen alınan verim de aynı oranda artar.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Difix
SPT-SPT0015