200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Saten Perdah Tamirat Alçısı 2 Kg.
Saten Perdah Tamirat Alçısı 2 Kg.
₺6,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Saten Perdah Tamirat Alçısı 2 Kg.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Saten perdah tamirat alçısı ürünleri çeşitli tamirat işlerinde ve boyadan önce baz yüzey alanı yaratmak için seçilen ürünlerdir ve bu ürünler kg olarak toz halinde satışa sunulur. Farklı üretici markaların farklı özelliklerde sunduğu saten alçılar saten bir yüzey elde etmek için kullanılır ve beyaz renktedir.

Stokta yok
₺6,90
Vergi dahil

2 Kg. Saten Perdah Tamirat Alçı

Saten alçı, sıvamak için kullanılan bir sıva tipidir. Sıvanan yerlerin üzerinde pürüz bırakmadan temiz bir hale getirir ve oldukça da ince bir tabaka halinde sunulur. Bu düzgün sıva yapması nedeni ile saten adını alır. Aynı zamanda saten perdah alçısı olarak da adlandırılır. Duvarda ve tavan yüzeylerinde kullanmak için uygundur ve farklı bir içerik yapmak gerekmez. Bu alçılar toz halinde satışa sunulur ve uygularken içine belirli bir miktar su eklenmelidir. Uygulamak istediğiniz alanın büyüklüğüne göre 1 kg veya 2 kg halinde satın alabilirsiniz. 1 m3 olan toz şeklinde sunulan bu alçı tipleri 700 kg olarak belirlenir. Kullanmak istediğiniz 10 kg değerinde olan bir saten alçıya ise yaklaşık 7 lt su ekleyerek kullanmanız ve uygulamanız gerekir. Bu ürünün kalitesi sıvama yaparken belirli olur ve saten gibi bir yüzey bırakır. 

2 Kg. Saten Perdah Tamirat Alçı Modelleri

Temiz bir yüzey elde etmeniz için kullanılan bu ürünlerin uygulamasına dikkat etmeniz gerekir. Alçı karışımını yaparken belirli bir ölçü kullanılmalıdır ve çabuk donan bu ürünleri en fazla bir buçuk saat içinde uygulamanız gerekir. Fazla hazırlanan bu harçlar daha sonra kullanılmaz ve bu nedenle kullanmak istediğiniz miktar kadar hazırlamanız tavsiye edilir. 

  • Tamirat alçıları toz halinde kg olarak paketlerde kullanıcılara gönderilir. Kullanmak istediğiniz yüzeyler arasında daha önceden sıvanan yüzeyler, kirli beton yüzeyler, boyalı yüzeyler yer alır. Aynı zamanda sonraki uygulamalarınız için de güzel ve düzgün bir zemin oluşturur.

  • Bu uygulamadan sonra yağlı boya gibi boyama işlemleriniz için uygun bir yüzey sağlanır.

  • Pürüz olmayan temiz bir yüzey sağlayan bu alçılar beyaz renktedir.

  • Kullanılan malzeme yüksek kalitedir ve kolay tutuşmaz şekildedir.

  • Üzerine çimento uygulanan yüzeyler üzerine uygulanmak için saten perdah alçıları kullanabilirsiniz.

  • Uyguladıktan sonra 2 saat beklemeniz gerekir ve bu süre donma süresi olarak belirlenir. 

  • Bazı modellerde uygulama zamanları geciktirilir.

2 Kg. Saten Perdah Tamirat Alçı Fiyatları

2 kg. saten perdah tamirat alçı fiyatları ürünlerin gramajına göre ve içeriğine göre belirlenir. Alçı fiyatları aynı zamanda da ürünün kalitesine göre biçimlendirilir. Uygulama zamanları belirtilenden daha uzunsa size de daha fazla zaman kazandırır. Ekstra uygulama özellikleri de fiyatlar üzerinde oynamalara sebep olur. Fiyat arttıran nedenler arasında ise uygulama kolaylığı ve içerisinde kullanılan malzemelerdir. Saten şeklinde bir düzen ile sıvama özelliği sunan bu ürünlerde temiz bir yüzey elde edilir ve çeşitli kullanım alanları vardır. Farklı markalara göre farklı fiyatlarda sunulan saten perdah alçıları vardır. Alçı fiyatları ve özelliklerini inceleyerek satın almak istediğiniz saten pergah alçısını uygun fiyat seçenekleri ile seçebilirsiniz.

2 Kg. Saten Perdah Tamirat Alçı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Saten perdah tamirat alçısı satın alırken dikkat etmeniz gereken özellikler arasında uygulama talimatları yer alınır. Son kat olarak alçının üzerine uygulamalar yapabilirsiniz. Ürün özellikleri incelendiğinde uygulama alanları, yüzeyleri, su katma oranları da size gösterilir. Bu talimatlara uyarak kolay ve pratik bir şekilde saten perdah tamirat alçılarını kg bazında seçebilirsiniz. Uygulamak istediğiniz yüzey alanının büyüklüğüne göre kg olarak 1 kg ya da 2 kg seçenekleri sunulur. Kaliteli olan alçıların içerisinde kullanılan malzeme ise A1 kalitedir. Dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik suya ve yanmaya karşı dayanıklı malzemeden yapılmasıdır. Tamirat işlemlerinde kullanılan malzemeler olarak geçen bu ürünleri uygulama alanları da bir o kadar çeşitlidir.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Sepetfy
SPT-TOZ001