200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Silikonlu Derz Dolgusu Toz 2 Kg.
Silikonlu Derz Dolgusu Toz 2 Kg.
₺6,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Silikonlu Derz Dolgusu Toz 2 Kg.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Uzun vadede tasarruf yapmanızı sağlayan silikonlu derzler hem yapı hem de gramaj olarak sizlere çeşitli avantajlar sağlar. Kötü hava koşullarına karşı koruma sağlayan derz dolgu uygulamaları sayesinde her mevsim güvenli hissedebilir, olumsuz durumlara karşı önceden önlem alabilirsiniz. Banyo, mutfak, teras ve daha birçok alanda kullanılabilen bu ürünler pratik bir kullanım sağlar.

Stokta yok
₺6,90
Vergi dahil

Silikonlu Derz Dolgusu 2 Kg.

Çeşitli meslek alanlarında ve kişisel uygulamalarda silikonlu derz dolgusuna ihtiyaç duyulur. İnşaat yapı malzemeleri arasında yer alan bu ürün, kaplama yaparken kullanıcılara yardımcı olur. Seramik, fayans, mermer ve granit kullanılan yapılarda dolgu dağlayan yardımcı bir madde olarak bilinir. Çimento esaslı olan bu madde, kullanım sağlanan ürünü birbirine kuvvetli bir şekilde tutunmasını sağlar. Hem yatay hem de dikey uygulamalarda kolaylıkla kullanılarak yapılan işin kısa sürede tamamlanmasına da olanak yaratır. Islak hacim kaplamalarında da işlev sağlaması ile birçok avantaj sunar. Her mevsim rahatlıkla kullanılabilmesi, kullanıcılar için oldukça önemli noktalar arasında yer alır. Aynı zamanda iç ve dış mekanlarda güvenli sonuçlar kazanmanızı ve yaptığınız işlemin profesyonel olmasını sağlar. Ürünü hazırlamak kullanıcıların dakikalarını alırken, uygulama süresi ise yapılan işe göre değişim gösterebilir. İhtiyaç duyulan ürünü hazırlarken, kullanılacak malzeme kadar hazırlık yapılması yeterli olur. Minimum seviyede kullanılan silikonlu derz dolguları ile maksimum uygulamalar yapılır. Bu sayede hem kaliteli malzeme kullanır hem de tasarruf yapma imkanı kazanabilirsiniz.

Silikonlu Derz Dolgusu 2 Kg. Çeşitleri

Silikonlu derz dolgusunun çeşitleri hem yapılarına göre hem de gramajlarına göre seçeneklere ayrılır. Kullanıcılara sunulan bu seçeneklerin içerikleri ürünler arasında değişim yaratabilir. Fakat ürünlerin hazırlanma ve uygulama şekilleri benzerlik gösterir.

-   Çimento esaslı olan derz dolguları basınçsız sulara karşı yüksek bir dayanıklılık gösterir.

-   Uzun süre kullanımlara rağmen bakteri oluşturmadığı için avantaj sağlar.

-   Seramik, fayans, mermer ve granit kaplama uygulamaları hem dış hem de iç mekanlarda kullanılabilir.

-   Kolay ve hızlı kurumalarına rağmen işlenebilme süreleri uzun olur.

-   Su emiciliği az olan silikonlu derz dolguları uygulama sonrasında rahatlıkla temizlenebilir.

-   Darbelere karşı dayanıklı olması her mevsim koşuluna uyum sağlar.

Malzemeyi hazırlarken, yardım alınan mikserin 200 devirden yüksek olmaması, uygulama sırasında kolaylık sağlar. Elde ettiğiniz harcın en fazla 2 saat içinde tamamen kullanılması gerekir. Aksi halde 2 saat sonra ürünün yapısı bozulabilir, gereken performansı vermeyebilir. Toz halde olan silikonlu derz dolgusu 2 kg. olarak paketlenir. Beyaz ve gri renklerde olan ürün yaklaşık 45 dakika içinde kabuklaşır.

Silikonlu Derz Dolgusu 2 Kg. Fiyatları

Silikonlu derz dolgusu satın alırken belirli noktalar dikkatinizi çekebilir. Bu noktalar arasında ürün fiyatları yer alır. Hem bütçenize hem de amacınıza uygun ürünü kolaylıkla satın almak isterseniz araştırma sırasında bazı faktörleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Kaliteli ve profesyonel uygulamalar için öncelikli olarak ürünün içeriğine dikkat etmeniz gerekir. Ürün içerikleri hem kaliteyi hem de fiyatlandırmayı etkilediğinden bu aşama oldukça önem taşır. Kullanılan malzemenin kabuklaşma süresi, darbelere karşı dayanıklı olması, su geçirmezliği ve dayanım süreleri kullanıcılara sağlanan avantajları gösterir. Fiyatlandırmayı etkileyen başka bir nokta ise ürünün gramajı olur. Ürün gramajı artış gösterince belirlenen fiyat seçenekleri de artış gösterebilir. Bahsedilen noktaları göz önünde bulundurarak amacınıza uygun ürüne hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Silikonlu Derz Dolgusu 2 Kg. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Seçmiş olduğunuz silikonlu derz dolgusunu satın almadan önce bazı noktalara mutlaka dikkat etmeniz gerekir. Bu noktalara dikkat etmek hem üründen memnun kalmanızı hem de yapacak olduğunuz uygulamada başarılı olmanızı sağlar. Satın almak istediğiniz ürünün içeriğini mutlaka incelemeli ve amacınıza hitap edip etmediğini kontrol etmeniz gerekir. Ürünü hangi malzemelerle kullanacağınız da oldukça önemli bir faktör olur. Eğer kullanmak istediğiniz malzeme yapıları silikonlu derz dolgusu için uygun değilse, uygulamanız başarısız olabilir. Son olarak ürünün gramajına dikkat etmeniz gerekir. 2 kg derz dolgusu sizin için yeterli değil ise üründen daha fazla satın alarak, uygulamanızı başarı ile sonuçlandırabilirsiniz.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Sepetfy
SPT-TOZ005