200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Exovit Paraket Kuş Yemi 500 Gr.
Exovit Paraket Kuş Yemi 500 Gr.
₺14,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Exovit Paraket Kuş Yemi 500 Gr.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Exovit Paraket kuş yemi ürünü 500 gram paketler halinde sunulan ve birçok kuş türü için uygun olan kaliteli bir kuş yemidir. Türk malı olan bu kuş yeminin içinde çeşitli kuşların tüketimi için birçok lezzetli tohum bir araya getirilir ve kuşunuzun sağlıklı bir şekilde büyümesini sağlar.

Stokta yok
₺14,90
Vergi dahil

Exovit Paraket Kuş Yemi 500 Gr

1990 yılında kurulan firma kuş ve sürüngen yemi üreterek faaliyetlerine başlar. Marka geniş bir ürün yelpazesi sunarak aynı zamanda kuşlar için oyuncak ve çeşitli oyuncaklar da üretir. Türkiye'de üretilen bu ürünler Atlantik ürünlerine bağlıdır. Marka aynı zamanda birçok ülkeye ihracat da gerçekleştirir ve her zaman evcil hayvanların sağlığını ve mutluluğunu düşünerek hareket eder. Kuş yemleri kuşların sağlığı için zengin olmalıdır. İhtiyaçlarını tam karşılayan bu yemler sayesinde hızlı ve sağlıklı bir şekilde yaşamlarını sürdürebilirler. Paketleme şeklinde sunulan bu yemleri kuşlarınızın yemliklerine dökerek belirli aralıklar ile yenilemeniz gerekir. Kuşların damak zevkine uygun taze yemler üreten firma üretim sürecinden dağıtıma kadar titiz bir politikada çalışır.Exovit Paraket Kuş Yemi 500 Gr Çeşitleri

Bu kuş yemleri belirli tür kuşların tüketimi için üretilir. Dengeli ve tam bir diyet sağlayan bu yemleri ne kadar vermeniz gerektiği kuşunuzun türüne bağlıdır.

  • Sultan ve sevda kuşlarının beslenmesi için üretilen bu yemler aynı zamanda minik papağanların tüketimi için de oldukça uygundur. Bu yemler içinde bulunan tohumlar özel olarak seçilir ve içerisinde yüksek doyurucu tahıllar yer alır. 

  • Kuşunuzun yemlik kısmına günlük yeteri miktarda konulur ve ertesi gün yenilenmesi gerekir. Her zaman taze kalmasına özen göstermeniz gerekir. Yem kadar önemli olan kuşların sularıdır. Vitaminli ve normal su veriyorsanız da taze olmasına özen göstermeniz gerekir.

  • Bu paketin içinde ayçiçek çekirdekleri, sarı ve kırmızı mısır taneleri, tam buğday, kabuğu alınan yulaf taneleri, kuşlar için üretilen bisküviler ve keten tohumu yer alır. Standart kanarya yemleri bu karışımın içindedir.

  • Saklanma koşulları ise paket açıldıktan sonra kuru ve temiz olmalıdır.

  • Paketlerde 500 gram içerikler ile satılan bu kuş yemleri yüksek kalitelidir.Exovit Paraket Kuş Yemi 500 Gr Fiyatları

Exovit Paraket kuş yemi 500 gr ürünlerinin fiyatları genellikle gram bazında belirlenir. Bunun yanında fiyat belirleme ölçüsünde içerisinde kullanılan malzemelerin çeşitleri, kalitesi ve tazeliği de büyük ölçüde rol oynar. Zengin bir içeriğe sahip olan bu ürün tam yem kategorisinde sunulur. Fiyatlarını arttıran nedenler arasında bulunan zengin ve besleyici içerik kuşların sağlığı için uygundur. Evcil hayvanınızın beslenme şeklinde dikkat ederek ömrünü uzatabilir ve daha mutlu olmasına katkıda bulunabilirsiniz. Yüksek kaliteli zengin bir beslenme yemi üreten firma bu besleyici kuş yemlerini uygun fiyatlar ile kuş sahipleri ile buluşturur. Bu paketlerde standart olarak 500 gram yemler yer alır. Daha büyük paketlerde ve koli halinde satın alımı halinde fiyatlarda belirli artışlar görülür. Belirlediğiniz bütçe içinde sağlıklı kuş yemlerinin içeriklerini ya da gramajlarına göz atabilirsiniz.

Exovit Paraket Kuş Yemi 500 Gr Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Exovit Paraket kuş yemi ürünü satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı özellikler bulunur. Her kuş yemi farklı kuş türlerini kapsayacak şekilde üretilir ve eğer kuşunuz sultan ve cennet kuşu değilse bu yem onun için en doğru yem olmayabilir. Kuşunuzun türüne göre bir yem almanız gerekir. Her kuş türünün farklı bir beslenme diyeti vardır ve bu kuş yemleri küçük papağan türleri için de uygundur. İçerisinde yer alan malzemeleri inceleyerek satın almanız tavsiye edilir. Gramaj değerlerine bakarak da bir paketin size ne kadar yeterli olacağını hesaplayabilirsiniz. Doyurucu ve sağlıklı olan bu yemler kaliteli malzemelerin bir araya gelmesi ile üretilir. Satın alırken bu ürün özellikleri doğrultusunda karar verebilirsiniz.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Exovit
SPT-YEM025