200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Witte Molen Nemli Mama Kanarya Kuş Yemi (1 KG.)
Witte Molen Nemli Mama Kanarya Kuş Yemi (1 KG.)
₺34,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Witte Molen Nemli Mama Kanarya Kuş Yemi (1 KG.)

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Witte Molen nemli mama kanarya kuş yemi, farklı ve istenilen gramaj ölçüleri ile beraber kullanıcıların evcil hayvanlarını en iyi şartlarda sağlıklı ve olumlu yönde gelişmelerine olanak veren bir üründür. Hayvanların sağlığı için gerekli olan mineralleri sağlayan bu yem çeşidi, hayvan sahiplerinin, hayvan bakımı konusunda içlerini rahatlatırken hayvanların da bu yemden memnun kalmalarını mümkünleştirir.

Stokta yok
₺34,90
Vergi dahil

Witte Molen Nemli Mama Kanarya Kuş Yemi (1 KG.)

Kuş ve türevlerini beslemek kişilerin ev içerisinde kendilerine bir uğraş edinmelerini sağlar. Şüphesiz bu canlılar ev içerisinde kişilerin dostu konumunda yer alır. Bir evlat gibi sahiplenilen bu dostlar, bizlerin bakımına fazlasıyla ihtiyaç duyar. Bu nedenle yem kullanmak hayvanın gelişimi ve hayatına devam edebilmesi için son derece önem taşır. Bu süreç içerisinde bu tür yemin tercih edilmesi de beslenen canlının da memnun olması, sevip benimsemesi çok önemlidir. İçerisindeki malzemeler ile son derece besleyici olan bu yem çeşidi kuş ve türevlerinin bakım ve gelişimi için fazlasıyla yararlı bir tercih olur. Ayıca bu yemlerin farklı türleri ve aromalı olanları da kişilere ek seçenekler sunar.

Witte Molen Nemli Mama Kanarya Kuş Yemi (1 KG.) Çeşitleri

Kuş gibi evcil hayvanların diğer hayvanlara göre daha narin ve daha hassas bir bakım gerektirir. Diğer hayvanlara göre zayıf bağışıklığa sahip olan bu minik canlılar için en ideal mamalar tercih edilmelidir. Witte Molen nemli mama kanarya kuş yemi (1 KG.) Kuş ve türevleri için en iyisini sunar.

  • Bu kuş yemi, nemli olması ile beraber yumuşak ve kuşların kolayca tüketmesine imkan vererek verimli bir kullanım sunar.

  • Ayrıca bu minik canlılar edinmesi gereken vitamin ve mineral gibi hususları bu mama içerisinden edinerek son derece sağlıklı bir yaşam sürdürebilirler.

  • Farklı aromaları sayesinde evcil hayvanın yeme durumuna göre çeşitlilik oluşturur. 

  • 1 kg olan bu yem ekonomik açıdan da kişiler için uygunluk sağlar.

  • Farklı gramajlara göre de ayarlanabilen bu yem, ihtiyaca göre talep edilerek kişilere uygunluk sağlayan bir üründür.

  • Hayvanların sağlıklı bir yaşam sürmesi adına önemli mineralleri içinde barındırarak hayvanlar adına sağlıklı bir ürün konumundadır.

Bu minik canlıların en iyi şartlarda bakılması her sahibin sorumluluğu ve isteğidir. Bu yüzden Witte Molen nemli yem maması tercih edilerek, minik canlılara en iyi şekilde hayat sürmesi sağlanmış olur.

Witte Molen Nemli Mama Kanarya Kuş Yemi (1 KG.) Fiyatları

Evcil hayvan bakımı son derece dikkat ister. Doğru yemler, doğru teknikler ile birlikte bir bakım işlemi gerçekleştiğinde hayvanın sağlığı ve gelişimi de olumlu yönde etkilenir. Bunun için beslenme ve sağlık gibi konular fazlasıyla önem arz eder. Bu durum fiyatlar konusunda da belirleyici bir rol oynar. Bunun yanında fiyatlar belirlenirken birtakım özellikler fiyatları değişime uğratır. Gramaj ölçüsü bu durumların başında gelir. Gramaj ölçüsü yükseldikçe fiyatların da yükseldiği görülür. Bunun yanında yemin içeriğindeki ek mineraller, ek katkılar da fiyatları değişime uğratan sebeplerin arasında gösterilebilir. İnternet üzerinden de fiyatların yükselmesi veyahut düşmesi son derece mümkündür. Ancak her bütçe yapısına uygunluk sağlayan Witte Molen nemli kuş yemleri kullanıcılara son derece ideallik sunar.

Witte Molen Nemli Mama Kanarya Kuş Yemi (1 KG.) Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Evcil hayvanların sağlığı sahipleri için fazlasıyla önem içerir. Bu durumun işleyişi için ise Witte Molen yaş yemler son derece ideallik sunan ürünler arasında yer alır. Bu ürünlerden satın alırken bazı noktalara dikkat etmekte fayda var. Bunların başında mamanın 1 kg olmasına dikkat etmek hem mali açıdan hem de kullanışlılık açısından üst düzey verim sunar. Ayrıca mamanın içerisindeki minerallere de dikkat etmek hayvan sağlığı için önem arz eder. Bu gibi unsurlara dikkat edildiğinde şüphesiz alınan üründen memnun kalmak kaçınılmaz olur. 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Witte Molen
SPT-WITTEM001

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Exovit Kabuksuz Muhabbet...

Exovit Kabuksuz Muhabbet Kuşu Yemi 400 Gr.

Fiyat ₺14,90
Exovit Paraket Kuş Yemi 500...

Exovit Paraket Kuş Yemi 500 Gr.

Fiyat ₺14,90